Lietošanas noteikumi

Distances līgums

Šis distances līgums  tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.tandems.lv īpašnieku SIA „DK Tandēms”, reģistrācijas Nr. 40203473892, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un vismaz 14 gadus vecu pircēju, kurš izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.tandems.lv interneta tirdzniecības vietnē (turpmāk – Pircējs). Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.tandems.lv (turpmāk- Tandēms vietne) interneta tirdzniecības vietnē. Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem, ko Pircējs veic Pārdevēja mazumtirdzniecības veikalos.

1. Vispārīgie noteikumi

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces/pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

2. Pasūtīšanas kārtība

Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, sestdienās, svētdienās – komplektēšana netiek veikta. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.

Apmaksas kārtība

Visas produktu cenas Tandēms vietnē ir norādītas EUR un tās iekļauj visa veida piemērojamos nodokļus.

Pircējs pasūta preci caur Tandēms vietni un veic apmaksu par preci.  Apmaksu par preci Pircējs var veikt gan caur mājaslapas iestrādātajiem maksājumu rīkiem, gan skaidrā naudā pie saņemšanas, vai apmaksājot pārdevēja sastādīto rēķinu, kas tiek nosūtīts uz Pircēja epastu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. 

Mājaslapas iestrādātos maksājuma rīkus nodrošina maksājuma platforma Paysera. Visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai tiek nodota Paysera rīcība. Vairāk informācijas par Paysera- www.paysera.com.

Apmaksa par preci vērtībā virs 50 EUR tiek veikta tikai caur mājaslapas vietnes www.tandems.lv piedāvātājiem maksājuma rīkiem vai apmaksājot rēķinu, ko sastāda Pārdevējs un nosūta uz Pircēja e-pastu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.  Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. 

Ja Pārdevējs nespēj izpildīt pasūtījumu, Pārdevējs par to paziņo Pircējam un nauda par pasūtījumu tiek atgriezta Pircējam pēc iespējas ātrāk. Bet ne vēlāk kā 14 dienas no paziņojuma veikšanas. 

Piegādes/Saņemšanas kārtība

Produkts tiek izgatavots uz norādīto laiku un datumu, un gadījumā, ja Pircējs ierodas ātrāk par pasūtījumā norādīto laiku vai datumu, Pārdevējs neuzņemas atbildību par iespēju saņemt produktu ātrāk vai kā citādi atlīdzināt radušos pārpratumus. Pārdevējs garantē, ka Pircējs var saņemt savu pasūtīto produktu laikā un datumā, kas norādīts pasūtījuma formā. 

 

Piegāde vai saņemšana notiek no www.tandems.lv atzīmētās informācijas. Piegādei un saņemšanai Pircējam ir jāievēro norādītie saņemšanas/piegādes laiki un adrese.

Pārdevējs neuzņemas atbildību par preces sagatavošanu citos laikos vai veikt piegādi/saņemšanu citā adresē.

 

9. 

 

Kvalitātes un atbildības garantija

1. SIA"DK Tandēms" neuzņemas nekādu atbildību un negarantē, ka preces vienmēr atbildīs Pircēja vēlmēm ārpus produkta aprakstā minētā. 

2. Preces var nedaudz atšķirties no mājaslapā www.tandems.lv norādītajiem preču attēliem, atkarībā no pasūtītās preces svara, dekoriem, apdares krāsām, uzrakstiem, izvēlētās garšas.  

3. Katras preces detalizēts apraksts ir norādīts www.tandems.lv mājaslapā pie preces apraksta. 

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

 

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā [saite uz privātuma politiku].